Naujienos

2020-04-09

Informacija dėl Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso „Mano nata 2020“

Informuojame, kad atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną, iš dalies keičiasi konkurso „Mano nata 2020“ sąlygos. Kūrinius konkursui, kaip ir kiekvienais metais, reikia pateikti iki 2020 metų gegužės 1 d. (imtinai). Kūriniai bus pateikiami elektroniniu būdu. Į baigiamąjį koncertą atrinkti dalyviai bus informuoti iš karto po atrankos, jų gali būti paprašyta atsiųsti kūrinių originalus (spausdintą versiją).

2020-01-18

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Pamoka su kompozitoriumi / muzikologu“

Susitikimas su išskirtine asmenybe gali reikšmingai pakeisti vaiko nuostatas, tikslus. Siekdami Lietuvos mokiniams plačiau praverti duris į profesionalios muzikos pasaulį, parengėme projektą „Pamoka su kompozitoriumi / muzikologu“. Šio projekto tikslai buvo pasitelkiant pripažintus kompozitorius ir muzikologus gilinti mokinių žinias apie šiuolaikinės muzikos procesus, plėtoti jų kultūrinį sąmoningumą ir muzikinės kūrybos kompetenciją, mažinti atskirtį tarp Lietuvos regionų.

2020-01-15

Garso vaidyba: kūrybingas improvizacijos taikymas muzikos pamokose

Lietuvos kompozitorių sąjunga tęsia susitikimų su muzikos pedagogais tradiciją ir kviečia į praktinį seminarą „Garso vaidyba: kūrybingas improvizacijos taikymas muzikos pamokose“. Seminaras skirtas bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo muzikos mokytojams, siekiantiems kurti įdomias, aktyvias, kūrybingas pamokas. Seminare bus pristatyti improvizacija grįsti muzikavimo būdai, tinkami įvairios patirties mokiniams: aktyviai muzikuojantiems ir neturintiems muzikavimo patirties. Seminarą įgyvendina Lietuvos kompozitorių sąjunga, kartu su Trakų švietimo centru ir viešąja įstaiga „Mano nata“.

2019-06-10

Išrinkti konkurso „Mano nata“ laureatai

Dešimtojo Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso „Mano nata“ žiuri, kuriai pirmininkavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, kompozitorius Ričardas Kabelis, paskelbė 2019 metų konkurso laureatus.

2019-01-02

Kviečiame dalyvauti jubiliejiniame X-tajame Nacionaliniame moksleivių muzikos kūrinių konkurse „Mano nata“

Nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „Mano nata“ – išskirtinis Lietuvos muzikinės kultūros reiškinys, vienijantis kūrybingus moksleivius, jų mokytojus, profesionalius kompozitorius ir muzikos atlikėjus. 2019 metais konkursas įvyks jau  X-tąįį kartą ir jubiliejinius metus pažymės atsinaujinęs, praturtėjęs dviem naujomis – skaitmenine ir recenzijų – kryptimis.

2018-11-30

Vaida Beinarienė. „Mano nata“ aplankė Panevėžį

2018 m. lapkričio 28 d. „Mano nata“ aplankė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnaziją. Šiame susitikime dalyvavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kompozicijos katedros profesoriai Ričardas Kabelis, Rytis Mažulis ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos kompozicijos mokytoja Vaida Striaupaitė-Beinarienė. Mokyklos didžiojoje salėje vykusiame koncerte skambėjo Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso „Mano nata“ laureatų ir diplomantų kūriniai, kuriuos atliko pianistė Eglė Kižytė-Ramonienė ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleiviai.

2018-11-26

Vaida Beinarienė. „MANO NATA“ KELIAUJA!

Nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „Mano nata“ 2019 metais įvyks jau dešimtą, jubiliejinį, kartą. Šiame konkurse kūrybingi moksleiviai ne tik varžosi, bet ir mokosi iš savo mokytojų, profesionalių kompozitorių, vieni iš kitų. Reikšminga šio konkurso veikla – laureatų kūrinių edukaciniai koncertai. Lapkričio 22 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje įvyko vienas jų – koncertas-susitikimas „Mano nata“.

Kontaktai

 

Žydrė Jankevičienė

Direktorė

+370 610 06936
[email protected]

Partneriai

Rėmėjai